FBI dhe ekspertët gjermanë në Shqipëri me kërkesë të Edi Ramës

Publikuar tek: barometri, më 07:21 03-10-2017 FBI dhe ekspertët gjermanë në Shqipëri me kërkesë të Edi Ramës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02513599395752
array(1) { ["section"]=> string(68) "fbi-dhe-ekspertet-gjermane-ne-shqiperi-me-kerkese-te-edi-rames-94519" }