Që prej shpalljes së listës së Partisë Demokratike, 48 orët në vijim janë shoqëruar me largime të shumta, i fundit…
Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha e ka quajtur “akt terrorist” sitiuatën që bëri demokratët të përfundojnë në spital.
Kryeministri Edi Rama pasi ka mbaruar mityingun në Cërrik, bashkë me Taulant Ballën kanë shkuar në një dasmë në Elbasan…
Eneda Tarifa ka mbështetur haptazi në fushatën elektorale për zgjedhejt e 25 qershorit mikeshën e saj dhe kandidaten për deputete…
Duket se ministrat e qeverisë aktuale e kanë “liruar” fare dhe nuk e kanë problem se në ambientet e mbyllura…
Kryeministri Edi Rama zbulon se ndalesa e radhës në këto ditë fushte do të jetë në Dibër.
Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në Facebook një tjetër video nga koleksioni i tij privat.
Ard Daullxhiu ka arsye të festojë, në një nga hotelet buzë detit në Durrës pasi ka marrë konfirmimin se dasma…
Një fanse e Kreshnik Spahiut, e prekur nga largimi i kreut të Aelancës Kuqezi nga politika, pas mospërfshirjes në listat…
Ditën e djeshme gjatë mitingut të Partisë Demokratike dyshohet se janë përhapur lëndë kimike duke shkaktuar komplikacione te lideri i…
Hazbi Kasaj, kandidati i famshëm përmetar është rikthyer sërish me platformën e tij elektorale i gatshëm për zgjedhjet e 25…
Takimi i kryeministrit Edi Rama disa ditë më parë në Bruksel me zyrtarët e BE-së mori komente të shumta, konkretisht…
Ish-kryeministri Sali Berisha përcjell një mesazh të dërguar nga qytetari dixhital për kryeministrin Edi Rama dhe deputetin e Vlorës.
Dhjetëra demokratë së bashku me kreun e PD-së Lulzim Basha pas pjesëmarrjes në hapjen e mitingut të PD-së ditën e…
Kryeministri Edi Rama sapo ka publikuar një video ku ai shfaqet duke luajtur me djalin e tij te vogel Zaho.
Në karrierën si politikane të Grida Dumës ka patur edhe një moment të sikletshëm, sic ka qenë rrëzimi i saj…
Page 1 of 228

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Lista e PD-së, mendoni se është fituese në zgjedhjet e 25 qershorit

Analiza & Komente

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al