Federica Mogherini dhe Johannes Hahn përshëndesin zgjedhjet në Shqipëri

Publikuar tek: barometri, më 06:56 27-06-2017 Federica Mogherini dhe Johannes Hahn përshëndesin zgjedhjet në Shqipëri

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020585060119629
array(1) { ["section"]=> string(77) "federica-mogherini-dhe-johannes-hahn-pershendesin-zgjedhjet-ne-shqiperi-84103" }