Fejohen Ledion Liço dhe Sara Hoxha?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:24 10-12-2015 Fejohen Ledion Liço dhe Sara Hoxha?

Moderatori Ledion Liço dhe pronarja e Top-Channel, Sara Hoxha, prej kohësh kanë nisur një lidhje duke u bërë kështu një ndër çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Por, mesa duket çifti ka vendosur ta formalizojë lidhjen me fejesë, kjo ide të paktën të krijohet nëse shikon fotot e postuara në rrjetet sociale nga vetë Ledioni, ku në dorën e majtë mban një unazë.

Ky detaj nuk u ka shpëtuar as miqve të Ledionit, por ky i fundit të paktën në komente mohon fejesën.

Ndoshta është ende herët për çiftin që të bëjë publik këtë lajm, ose është ashtu siç shprehet Ledioni se “unaza nuk i bën në dorën tjetër”.

ledion.png

lediooo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02027416229248
array(1) { ["section"]=> string(40) "fejohen-ledion-lico-dhe-sara-hoxha-27465" }