Fejohet Anxhela Peristeri? Këngëtarja i jep fund dyshimeve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 08-11-2018 Fejohet Anxhela Peristeri? Këngëtarja i jep fund dyshimeve Anxhela Peristeri

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e ftuara e emisionit të sotshëm të drejtpërdrejtë në IN Tv ‘Trokit’.

Moderatori Ermal Peçi vlerësoi këtë kohë si një nga më të artat të saj, në mesin e 2 këngëve të reja dhe një recitali muzikor. Por përse mediat e portalet janë duke thumbuar Anxhelën këtë kohë për një lidhje dashurie? Ermali vijoi lojën e portaleve duke i thënë Anxhelës se është koha për të pranuar lidhjen madje kjo është arsyeja e frymëzimit për këngë të reja. Duke qeshur, këngëtarja i tha të mos ngatërronte më publikun pasi unaza e famshme e shkrimeve online, ka qenë prej kohësh në gishtin e saj.

Madje Anxhela tha se dhe në shumë klipi duket unaza, nuk është asgjë e re për të. A do të jetë ‘ai’ në koncertin e saj? Ka njeri që s’do donte të kishte në recital? Anxhela e pranon, dy personat më të rëndësishëm të saj nuk do të jenë në sallë. Përse? Çfarë ka ndodhur në rastin që ata kanë qenë para saj?

LAJMI NË: http://www.intv.al/trokit-anxhela-peristeri-unaza-ka-qene-gjithmone-ja-cilet-me-emocionojne-s-do-jene-ne-recital-video-78050?fbclid=IwAR06esF0f_jlovPg0pKnpzNBsUcaxzU9qbI1XlABJt1VX4Ok_DeConoUHIc

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030019044876099
array(1) { ["section"]=> string(64) "fejohet-anxhela-peristeri-kengetarja-i-jep-fund-dyshimeve-140775" }