Fejohet djali i Agron Llakajt, i ftuari special publikon foto nga ceremonia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:04 25-12-2016 Fejohet djali i Agron Llakajt, i ftuari special publikon foto nga ceremonia

Ditën e djeshme, djali i Agron Llakaj, Eno ka lidhur fejesë me Adan në një ceremoni ku ishin të pranishëm familja dhe miqtë.

 Ka qenë moderatori Ardit Gjebrea i ftuari special i cili nëpërmjet një postimi në Instagramin e tij ka uruar çiftin. “I privilegjuar të jem pjesë e gëzimit të fejesës së djalit tënd Agron Llakaj. Jetë të lumtur Adës & Enos dhe veç gëzime për familjen tënde!” -shkruan Gjebrea. 

15730865_267376053682164_1464656561_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11816382408142
array(1) { ["section"]=> string(80) "fejohet-djali-i-agron-llakajt-i-ftuari-special-publikon-foto-nga-ceremonia-63701" }