Fejohet motra e shqiptares me famë ndërkombëtare, ajo e uron publikisht...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 20-10-2016 Fejohet motra e shqiptares me famë ndërkombëtare, ajo e uron publikisht...

Fejohet motra e modeles shqiptare me famë ndërkombëtare Emine Cunmulaj .

Pepi Cunmulaj ka kurorëzuar me fejesë lidhjen e saj me amerikanin Grogery ndërsa modelja ka zgjehdur t’i urojë publikisht.

“Urime motër për fejesën”, shkruan modelja në IG ndërsa publikon edhe këtë foto të tyre që ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024741888046265
array(1) { ["section"]=> string(76) "fejohet-motra-e-shqiptares-me-fame-nderkombetare-ajo-e-uron-publikisht-56791" }