Fejohet Sinan Hoxha, ra në dashuri me “Andrrën” gjermane

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:20 30-01-2015 Fejohet Sinan Hoxha, ra në dashuri me “Andrrën” gjermane

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sinan Hoxha ka vendosur më në fund të “parkohet” përfundimisht, duke zgjedhur partneren e tij për fejesën. Emri i spikatur prej vitesh mes artistëve shqiptarë Brenda dhe jashtë vendit, është fejuar me një bukuroshe të quajtur Andrra.

Lajmi është bërë i ditur nga portali i artistëve në rrjetin social Youtube, Arkiva Shqip. Sipas këtij portal, këngëtari Sinan Hoxha jeton prej dy vitesh një histori dashuri me Andrra Destanin, e cila banon prej vitesh në Gjermani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029326915740967
array(1) { ["section"]=> string(58) "fejohet-sinan-hoxha-ra-ne-dashuri-me-andrren-gjermane-1883" }