Fëmija e pyet për ushqimin e preferuar, shokon John Cena me përgjigjen (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:35 17-12-2016 Fëmija e pyet për ushqimin e preferuar, shokon John Cena me përgjigjen (Video)

Keçisti i famshëm John Cena ka bërë që salla të shpërthejë në të qeshura me përgjigjen që i ka dhënë një djali të vogël, i cili e pyeti se “kush është ushqimi i tij i preferuar”.

“Nëse do i thosha Nicole-s të çohet në këmbë tani, nuk do të ta tregoja dot”, ka qenë përgjigja e John Cena-s, shkruan newsbomb.al.

“Mos u shqetëso, do ta kuptosh pas 15 vitesh dhe do jetë qesharake”, i thotë keçisti i WWE djalit.

Nikki Bella, e cila gjithashtu është një keçiste e WWe, aktore dhe modele, është në një lidhje me Cenan që prej vitit 2012.

 

Scrasdaq3rasdgghghshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18146014213562
array(1) { ["section"]=> string(81) "femija-e-pyet-per-ushqimin-e-preferuar-shokon-john-cena-me-pergjigjen-video-62977" }