Fëmijë pas 30 vitesh, aktori i njohur i Portokallisë “tallet keq” me Bleona Qeretin: Si te ngrijmë spermën në frigorifer (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:48 14-11-2017 Fëmijë pas 30 vitesh, aktori i njohur i Portokallisë “tallet keq” me Bleona Qeretin: Si te ngrijmë spermën në frigorifer (VIDEO)

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti postoi në rrjetet socialoe një video ku shfaqej teksa ngrinte vezët e saj për t’i [përdorur ato pas shumë vitesh, për shkak të karrierës.

Kjho video bëri xhiron e rrjetit dhe shkaktoi shumë reagime, sidomos nga fansat e këngëtares.

Mes tyre është edhe aktori i njohur i “Portokallisë” Rezart Veleshnja, i cili ka ironizuar Bleonën duke e imituar, por në rolin e një mashkulli tashmë.

Për më tepër shikoni videon e postuar nga vetë aktori në rrjetet sociale dhe përgatituni të “mbani barkun me dorë”…

 

 

diss Bleona!???

A post shared by @rezart.veleshnja on

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpallën fejesën pak ditë më parë, këngëtarët e njohur shfaqen në krah të njëri-tjetrit
Alketa Vejsiu zbulon surprizën e Tv Klan, së shpejti do të nisë ky emision i ri »
Article Logic
Execution time: 0.026929140090942
array(1) { ["section"]=> string(128) "femije-pas-30-vitesh-aktori-i-njohur-i-portokallise-tallet-keq-me-bleona-qeretin-si-te-ngrijme-spermen-ne-frigorifer-video-99471" }