Fëmijët e Ardit Gjebreas dedikim njëri-tjetrit, shihni çfarë shkruajnë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 16-04-2018 Fëmijët e Ardit Gjebreas dedikim njëri-tjetrit, shihni çfarë shkruajnë (FOTO) Ardit Gjebrea dhe familja e tij

Lidhja mes motrës dhe vëllait është ndër më të veçantat, dhe sigurisht që të gjithë ata që kanë motër ose vëlla janë shumë me fat.

Një lidhje e veçantë duket se është edhe mes fëmijeve të Ardit Gjebreas, të cilët jo pak herë i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. Por mesa duket Ana, vajza e vogël e familjes është përmalluar për vëllain e saj Jonin e cili aktualisht është zhvendosur jashtë.

 “Më mungon, të dua vëlla”- shkruan Ana, ndërsa i vëllai e ka publikuar menjëherë në Instagram.

Screenshot_2018-04-15-23-04-19-1-249x400_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Transformohet Çiljeta Xhilaga, me këtë pamje kthehet pas në kohë (FOTOT)
Habiten fansat, këngëtarja shqiptare: Të bëj buzët apo hundën (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.031735181808472
array(1) { ["section"]=> string(81) "femijet-e-ardit-gjebreas-dedikim-njeri-tjetrit-shihni-cfare-shkruajne-foto-117073" }