Femra me të cilën Brad Pitt ka tradhtuar Angelina Jolie

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:22 06-05-2016 Femra me të cilën Brad Pitt ka tradhtuar Angelina Jolie

Ylli botëror Angelina Jolie sa vjen e më shumë humb peshë duke u shfaqur në një gjendje vërtet shqetësuese.

Sakaq, mediat ndërkombëtare rozë shkruajnë për një tradhti të bashkëshortit të saj, yllit tjetër 523 vjeçar të Hollivud, Brad Pitt.

Mediat thonë se lidhja Pitt Jolie është në krizë dhe se aktori e ka tradhtuar me një tjetër aktore.

Bëhet fjalë për Marion Cotillard që, sipas zërave që qarkullojnë, është afruar gjatë filmimit të “Five Seconds of Silence”në Angli.

femra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021451950073242
array(1) { ["section"]=> string(61) "femra-me-te-cilen-brad-pitt-ka-tradhtuar-angelina-jolie-39635" }