Fenomenale, Blendi Fevziu në Marsejë rrethohet nga kaq shumë ”Shqiponja’’ (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 14:10 15-06-2016 Fenomenale, Blendi Fevziu në Marsejë rrethohet nga kaq shumë ”Shqiponja’’ (FOTO)

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga nisja e ndeshjes së rëndësishme mes Kombëtares Shqiptare dhe asaj të Francës, mijëra personazhe të njohur, politikanë, sportdashës të thjeshtë kanë mbërritur në Marsejë, ku po përgatiten për të hyrë në stadiumin ‘’Vélodrome’’.

Mes tifozëve veshur me të kuqen flakë, ndodhet edhe moderator Blendi Fevziu.

‘’Fenomenale atmosfera ne Marseje!’’, shkruan Fevziu, duke na sjellë një moment shumë të vogël nga dhjetra të tjerë, të jashtëzakonshëm në Francë.

Tifozët shqiptarë përzgjedhur nga UEFA, sapo janë publikuar këto foto

tifozetuefa.jpgtifozetuefa2.jpgtifozetuefa3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10457515716553
array(1) { ["section"]=> string(80) "fenomenale-blendi-fevziu-ne-marseje-rrethohet-nga-kaq-shume-shqiponja-foto-43592" }