Fenomeni i çuditshëm në qiellin e Tiranës, frikësohen qytetarët (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:15 24-12-2015

Mbrëmjen e sotme të shumtë kanë qenë qytetarët e Tiranës që kanë vënë re një fenoment të çuditshëm të shfaqet në qiell.

Një dritë e verdhë është shfaqur fillimisht në formë sferike për të marrë më pas forma të ndryshme, deri sa është zhdukur.

Foto të ndryshme po shpërndahen në rrjetet sociale, ndërsa autorët e tyre nuk arrijnë të shpjegojnë atë që kanë fotografuar dhe kanë parë njëkohësisht me sytë e tyre. Persona të tjerë e komentojnë dritën si efekt të kamerës dhe asgjë jashtë normales. 

12388289_10205974011651415_1114270222_n.jpg

12399499_10205974011011399_1295175225_n.jpg

12431414_10205974011451410_1755839723_n.jpg12398942_10205974010331382_562293685_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043048143386841
array(1) { ["section"]=> string(73) "fenomeni-i-cuditshem-ne-qiellin-e-tiranes-frikesohen-qytetaret-foto-28496" }