Fernando i Çiljetës anëtarësohet në OTR, këndon dhe kërcen këngët e Noizyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 22-04-2015

Çiljeta Xhilaga pas anëtarësimit të saj në grupin e reperave OTR tregon që ka anëtarësuar edhe djalin, Fernandon.

Këngëtarja ka ndarë me miqtë një video në profilin e saj social Instagram në të cilën Fernando shihet duke kënduar dhe kërcyer këngën e Noizyt. Me shumë premisa Fernando do të jetë një reper në të ardhmen.

Ai është edhe  pjesë e xhirimeve të klipit të fundit të Çiljetës me reperin Noizy.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16328406333923
array(1) { ["section"]=> string(78) "fernando-i-ciljetes-anetaresohet-ne-otr-kendon-dhe-kercen-kenget-e-noizyt-9439" }