Festa e beqarisë më e “çmendur” në Tiranë, ja çfarë i bëjnë dhëndrit (Fotogaleri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:22 26-01-2017 Festa e beqarisë më e “çmendur” në Tiranë, ja çfarë i bëjnë dhëndrit (Fotogaleri)

Të gjithë kemi dëgjuar për festa beqarie ekstravagante, ku para martese partnerët zgjedhin të festojnë jo si zakonisht.

Një festë e tillë është bërë në klubin e striptit, ku grupi me djem dhe vajza, pjesë e shoqërisë së dhëndrit, ka ardhur për të festuar një ditë para dasmës.

Pak kush e di se këto vajza janë thjeshtë balerina, edhe pse mentaliteti i vendit tonë mund t’i shohë çuditshëm,ato ushtrojnë një profesion që në botën perëndimore nuk është më tabu.

Atmosfera ndizet nga ritmet e muzikës dhe kërcimet ekzotiket të vajzave. Finesa femërore dhe arti i joshjes, njësoj si gejshet dikur, gërshetohet më së miri për të bërë që kjo festë beqarie të mbetet gjatë në mend nga shoqëria e dhëndrit. /Top Channel

Scadrg3e5g53h35dfgj.jpg

gh4th4h4thfvgjk.jpg

Scdtyu55u7i5r7ifukghjk.jpg

sdfstre45yh35ydfghdgh.jpg

df24f234t35yhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021719932556152
array(1) { ["section"]=> string(82) "festa-e-beqarise-me-e-cmendur-ne-tirane-ja-cfare-i-bejne-dhendrit-fotogaleri-66773" }