Festa e madhe e 15-vjetorit të ‘Top Channel’, ja personazhet e njohur që festuan deri në orët e vona (Fotot dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 20-12-2016

‘Top Channel’ festoi një natë më parë 15-vjetorin e krijimit të tij duke mbledhur gazetarë dhe të ftuar specialë në në një festë gjigante. 

Në qendër të festës kanë qenë Vjollca dhe Lori Hoxha, pranë tyre edhe djali i vogël i familjes, Itani.

Ata duken të lumtur teksa festojnë me miqtë e tyre në një koncert madhështor, duke i dhënë më shumë gjallëri atmosferës së festave. Po ashtu të shumtë kanë qenë personezhet e njohur dhe VIP-at të cilët kanë festuar deri në orët e vona.

Ndër ta kanë qenë edhe Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami, Bekim Balaj dhe Ilda Bejleri etj. /Newsbomb.al

vjollca7.jpg

vjollca1.jpg

vjollca2.jpg

vjollca3.jpg

vjollca4.jpg

vjollca5.jpg

vjollca55.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053080081939697
array(1) { ["section"]=> string(119) "festa-e-madhe-e-15-vjetorit-te-top-channel-ja-personazhet-e-njohur-qe-festuan-deri-ne-oret-e-vona-fotot-dhe-video-63206" }