Festa e Oranews bën bashkë Ramën me Metën, trokasin gotat me njëri tjetrin në shoqërinë e një miku të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:35 27-09-2017 Festa e Oranews bën bashkë Ramën me Metën, trokasin gotat me njëri tjetrin në shoqërinë e një miku të veçantë (FOTO)

Mbrëmjen e sotme televizioni informative Oranews ka festuar 10 vjetorin e krijimit të tij.

Me këtë rast është organizuar një festë madhështore në ambientet e jashtme të televizionit. Të pranishëm në këtë ceremoni janë disa politikanët dhe njerëzit publik më të njohur në vend.

Nuk kishte si të mungonin në këtë mbrëmje edhe dy krerët e vendit, kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta. Gjatë mbrëmjes ata janë parë me njëri tjetrin duke trokitur gotat në shoqërinë e presidentit të Oranews, Ylli Ndroqi.

Edhe kreu u Opozitës Lulzim Basha ishte i pranishëm në këtë mbrëmje gala dhe shoqërohej nga bashkëshortja e tij.

Foto:

Screenshot_23.jpg

Screenshot_24.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020450115203857
array(1) { ["section"]=> string(119) "festa-e-oranews-ben-bashke-ramen-me-meten-trokasin-gotat-me-njeri-tjetrin-ne-shoqerine-e-nje-miku-te-vecante-foto-93917" }