Festa romantike për Jonën e “Big Brother”, ish-banorja e lumtur në krah të bashkëshortit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:21 03-01-2017 Festa romantike për Jonën e “Big Brother”, ish-banorja e lumtur në krah të bashkëshortit

Jona Kalemaj e cila u bë e famshme pas pjesëmarrjes në “Big Brother” prej shumë kohësh tregon se ka një martesë të lumtur.

Ndonëse ajo vazhdon t’i qëndrojë besnike vendimit për të mos e ekspozuar në publik imazhin e bashkëshortit biznesmen, gjithsesi nuk heziton të tregojë poza romantike me të. Më të fundit vijnë nga çastet e festave, ku biondja simpatike ndan fotot e puthjeve me bashkëshortin.

Çifti janë prindër të një vajze dhe verën e vitit që sapo kaloi kurorëzuan me një dasmë madhështore dashurinë e tyre. (Who)

15822258_1560310597319409_868094009_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023916006088257
array(1) { ["section"]=> string(91) "festa-romantike-per-jonen-e-big-brother-ish-banorja-e-lumtur-ne-krah-te-bashkeshortit-64522" }