FESTA VAZHDON në Korçë/ Vajza izraelite do ndezë qytetin sonte (PROGRAMI- VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:09 10-08-2018 FESTA VAZHDON në Korçë/ Vajza izraelite do ndezë qytetin sonte (PROGRAMI- VIDEO) Festa e Birres

Sonte është nata e tretë e Festës së Birrës në Korçë, eventi më i madh festiv në Shqipëri që ka bërë bashkë vendas dhe të huaj nga anë e mbanë bota.

Sakaq newsbomb.al ju sjell programacionin e natës së sotme, ku do të performojnë e ndezin qytetin shumë këngëtarë të njohur në seknën pranë Stadiumit si dhe në skenën te Pazari i Vjetër.

Dj Meital Barzilay, një vajzë e talentuar izraelite, do të sjellë të tjera ritme në qytetin juglindor të serenatave.

 

Në skenë do të performojë edhe Era Rusi e këngëtari i dashur për publikun Renis Gjoka.

Ju takon juve të zgjidhni skenën nga ku do shijoni birrën tuaj pasi për të gjitha të tjerat është kujdesur bashkia megjithë mbështetësit e saj në këtë eveniment, një nga të cilët është vodafone.

38814247_211561449511968_8981976144467197952_n.jpg

38814110_1914692551884514_8121794671543320576_n.jpg

38841977_1914687028551733_3904888431917924352_n.jpg

38914350_1914689775218125_1898817127599570944_n.jpg38802847_1914691551884614_9044554758567755776_n.jpg

38793851_1914692645217838_5663343322454818816_n.jpg

38841965_1914692188551217_3391858526895734784_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kafsha e ngordhur përfundon në DET, tmerrohen pushuesit nga era kuturbuese (VIDEO)
Fshehën drogën nëpër shkurre, arrestohen të rinjtë shqiptarë në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.017033815383911
array(1) { ["section"]=> string(83) "festa-vazhdon-ne-korce-vajza-izraelite-do-ndeze-qytetin-sonte-programi-video-130719" }