Festat bëjnë bashkë ministrin Bushati dhe kryebashkiaken Ademi, trokasin gotat me njëri-tjetrin

Publikuar tek: politike, më 21:38 28-12-2015 Festat bëjnë bashkë ministrin Bushati dhe kryebashkiaken Ademi, trokasin gotat me njëri-tjetrin

Festat e fundvitit kanë bërë bashkë ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushatin dhe kryebashkiaken demokrate të Shkodrës, Voltana Ademi.

Bushati dhe Ademi kanë marrë pjesë së bashku në një aktivitet të organizuar në shtëpinë e të moshuarve të këtij qyteti, me rastin e festave të fundvitit. Të ulur në krah të njëri-tjetrit, Bushati dhe Ademi kanë trokitur gotat me njëri-tjetrin duke lënë për disa minuta mënjanë përplasjet politike.

I pranishëm në aktivitet ka qenë edhe Prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani.

busha.png

bush.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rriten taksat në Vlorë, LSI bashkon votat ‘kundër’ me PD-në
Partia e re 'vjen' nga SHBA? Shenasi Rama: Nuk mund të parashikojmë të ardhmen »
Article Logic
Execution time: 0.015427112579346
array(1) { ["section"]=> string(100) "festat-bejne-bashke-ministrin-bushati-dhe-kryebashkiaken-ademi-trokasin-gotat-me-njeri-tjetrin-28750" }