Festat e fundvitit, deputetja e PS “kapet mat” duke mbushur shportën në market (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:54 23-12-2016 Festat e fundvitit, deputetja e PS “kapet mat” duke mbushur shportën në market (Foto)

Me afrimin e festave të fundvitit  shumë qytetarë nxitojnë në markete dhe dyqane për të blerë artikujt e nevojshëm, e duket se përjashtim nuk bëjnë as deputetët.

Kështu edhe deputetja socialiste Anila Agalliu është fotografuar teksa bën pazarin në një market pranë lagjes. Foto:

15673293_1941948069369053_1271108202_n.jpg

15673416_1941947959369064_995776345_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047936916351318
array(1) { ["section"]=> string(86) "festat-e-fundvitit-deputetja-e-ps-kapet-mat-duke-mbushur-shporten-ne-market-foto-63568" }