Festë gjigande e PS-së në Divjakë me tavolinat plot dhe muzikën moderne (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:40 04-07-2015

PS e Divjakës, tani që zgjedhjet mbaruan duke finalizuar rezultatin në favor të tyre, është në festë. Për këtë na bën me dije vetë deputeti i PS-së, Erjon Braçe i cili ka ndarë këtë video drejtpërdrejt nga festimet.

"Live nga Divjaka;Mirënjohje për Çermën, Grabianin, Remasin, Gradishten, Divjakën!”, shkruan Braçe, ndërsa ajo çfarë duket në sfond është vërtet një festë gjigande ku bëjnë pjesë të gjithë ata që kontribuan për fitoren e majtë.

Tavolinat janë të mbushura plot e përplot dhe muzika moderne nuk mungon, ndërsa jeshillëku krijon edhe më shumë atmosferë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026531934738159
array(1) { ["section"]=> string(83) "feste-gjigande-e-ps-se-ne-divjake-me-tavolinat-plot-dhe-muziken-moderne-video-15342" }