Festë në familjen e Koço Kokëdhimës, Besa dedikim të ndjerë: Je tatuazh në zemër (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 11-01-2019 Festë në familjen e Koço Kokëdhimës, Besa dedikim të ndjerë: Je tatuazh në zemër (FOTO)

Në familjen Kokëdhima së fundmi ka pasur festë. Bashkëshortja e kreut të 'Zgjidhja', Koço Kokëdhima, Brixhida ka festuar ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar edhe urimi i se bijës, këngëtares, Besa Kokëdhima.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto së bashku me të ëmën, Brixhida Kokëdhimën, ku zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindje, duke kujtuar edhe këngën që i ka dedikuar vite më parë “Tatuazh në zemër”.

“Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime Brixhilda Kokëdhima! Je shembulli më frymëzues se si një qënie mund të jetë gruaja perfekte, nëna e pakursyer, femra hyjnore ; e brishtë dhe e hekurt, shoqja me cool & moderne, engjëlli besnik i familjes tonë! ‘Unë për ty e fal dhe jetën, se ti je Tatuazh në Zemër...! Të uroj të kalosh sa më bukur e gëzuar sot, edhe 1000 vite të tjera të lumtura, plot kreativitet, frymëzim, dashuri e suksese!,”-përfundon Besa në rrjete sociale.

vv_1547205682-7711372.jpg

vvb_1547205718-7940425.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trajtimi i lëkurës një domosdoshmëri, mbërrin në Tiranë marka italiane 'JD Firenze'
'Flokët si tas dhe fustan me copën e tepruar nga perdet', moderatorja shqiptare zbulon FOTO nga fëmijëria »
Article Logic
Execution time: 0.0041558742523193
array(1) { ["section"]=> string(90) "feste-ne-familjen-e-koco-kokedhimes-besa-dedikim-te-ndjere-je-tatuazh-ne-zemer-foto-148368" }