Festë sot në PS, ja çfarë pritet të ndodhë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:18 14-01-2018 Festë sot në PS, ja çfarë pritet të ndodhë (VIDEO)

Partia Socilaiste feston sot 26-vjetorin e krijimit të forumit rinor të kësaj force politike.

 FRESH sot ka ditëlindjen e 26-të. Lajmin e ka bërë të ditur Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati.

Ndërsa aktiviteti me rastin e kësaj feste do të zhvillohet në ambjentet e Pallatit të Sportit në orën 12.

“Përshëndetje Eljo dhe FRESH-it në të gjithë Shqipërinë, dua t’ju uroj gëzuar Ditëlindjen! Kontributi juaj është i padiskutueshëm dhe dëshiroj t’ju uroj shumë suksese”, shprehet Bushati. 

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironizon Berisha: Mirëmëngjes për Skënder-buçin e Spiropalit (FOTO)
Deklarata e fortë e Bashës: 5 derra të krimit dhe korrupsionit që ndajnë paratë me Edi Ramën »
Article Logic
Execution time: 0.021597146987915
array(1) { ["section"]=> string(54) "feste-sot-ne-ps-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-video-106513" }