Feston 1-vjetorin e vajzës, dalin PAMJET nga festa madhështore në shtëpinë e Emina Çunmulajt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 20-05-2019 Feston 1-vjetorin e vajzës, dalin PAMJET nga festa madhështore në shtëpinë e Emina Çunmulajt

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka festuar së fundmi 1-vjetorin e ditëlindjes së vajzës së dytë.

Emina ka publikuar foto nga festa madhështore që i ka organizuar vajzës, ku kanë qenë ftuar të afërm dhe miq.

Modelja e ka veshur Mia Sorayan si një princeshë me fustanin shumëngjyrësh.

Ashtu si fustanin e vogëlushes, bukuroshja shqiptare e ka dizejnuar ambjentin me ngjyra të ndezura, lodra dhe ka përgatitur ëmbëlsira të shumëllojshme.

-640-0-5ce2703182ce3.jpeg

-640-0-5ce2702f3e824.jpeg

-640-0-5ce2702fe984b.jpeg

-640-0-5ce27030ac9c9.jpeg

-640-0-5ce2702e8c324.jpeg

-640-0-5ce2702deeb5d.jpeg

-640-0-5ce2702d67f38 (1).jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072131156921387
array(1) { ["section"]=> string(98) "feston-1-vjetorin-e-vajzes-dalin-pamjet-nga-festa-madheshtore-ne-shtepine-e-emina-cunmulajt-164985" }