“Fevzi, Bushat, Minxhoz, Rakip… Na keni çarë k***”, shpërthen këngëtari i famshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:03 12-01-2017 “Fevzi, Bushat, Minxhoz, Rakip… Na keni çarë k***”, shpërthen këngëtari i famshëm

Këngëtari i famshëm shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka shpërthyer në kritika ndaj disa prej gazetarëve më në zë shqiptarë, pas një revolte që nuk dihet nga i ka ardhur.

Gjoka shkruan në Facebook se gazetarë si Andi Bushati, Ylli Rakipi, Skënder Minxhozi dhe Blendi Fevziu meritojnë një “Fuck You”, pasi dalin çdo ditë në televizion duke kritikuar pa pushim qeveritarët duke bërë vetëm "bla bla bla".

“Bravo Berishës, Ramës dhe Metës që tallin ka*in me ju dhe do vazhdonë ta tallin”, shkruan ndër të tjera Aleksandër Gjoka.

Postimi i plotë:

sdy45ye5hyefrhsdfhsfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.63028597831726
array(1) { ["section"]=> string(77) "fevzi-bushat-minxhoz-rakip-na-keni-care-k-shperthen-kengetari-i-famshem-65338" }