Fevziu bën "lëmsh" rrjetin për përvjetorin e Pavarësisë, komentuesit: Gafë e pafalshme! Reagon gazetari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:39 28-11-2016 Fevziu bën

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka bërë para pak minutash një postim që i ka bërë “lëmsh” të gjithë përdoruesit e rrrjeteve sociale.

Fevziu ka publikuar foton e realizuar në selinë e qeverisë në Skelë, me përshkrimin “28 nëntor 1913. Përvjetori i Pavarësisë”, gjë e cila është interpretuar si gafë nga komentuesit të cilët i kanë kujtuar gazetarit se flamuri është ngritur në vitin 1912.

Nisur nga vala e madhe e reagimeve, Fevziu është detyruar të japë dy herë sqarime mbi foton, dhe përshkrimin që në fakt nuk është gafë pasi fotoja është shkrepur në një vjetorin e pavarësisë.

fffffffffffff.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038032054901123
array(1) { ["section"]=> string(104) "fevziu-ben-lemsh-rrjetin-per-pervjetorin-e-pavaresise-komentuesit-gafe-e-pafalshme-reagon-gazetari-60922" }