Fevziu braktis “Opinion”-in, ja televizioni ku mund ta shikoni tani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:35 07-11-2017 Fevziu braktis “Opinion”-in, ja televizioni ku mund ta shikoni tani

Gazetari Blendi Fevziu është shfaqur në një studio tjetër televizive, ndyshe nga ku jemi mësuar ta shohim çdo mbrëmje në “Opinion”.

Por këtë herë Fevziu ka dalë në studion e kolegut të tij, Artur Zheji, në Ora News, për të diskutuar rreth temave të ngjashme me ato që trajton vetë në emision dhe që përbëjnë kryefjalën e lajmeve kohët e fundit.

Nuk dihet nëse Fevziu do lagohet në mes të emisionit për të nisur “Opinion”-in e tij, por tashmë jemi mësuar të shohim sesi gazetarë arrijnë të shfaqen edhe në 3 emisione të ndryshme gjatë një mbrëmje të vetme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027847051620483
array(1) { ["section"]=> string(70) "fevziu-braktis-opinion-in-ja-televizioni-ku-mund-ta-shikoni-tani-98734" }