Fevziu ha petulla…dhe s’do ta kishit menduar kurrë se ku (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:33 30-11-2015 Fevziu ha petulla…dhe s’do ta kishit menduar kurrë se ku (FOTO)

Blendi Fevziu është duke ngrënë petulla në këtë foto. Ai po provon petullat karakteristike, por nuk mund  ta merrni me mend se ku.

Fevziu së bashku me miqtë e tij të ngushtë: Andi Bushati, Armand Shkullaku dhe Baton Haxhiu janë nisur për në Vietnam dhe kjo foto është bërë në Hanoi.

Më poshtë janë disa nga fotot e udhëtimit të tyre.

blendifevziuvietnamok

fevziuoki

blendifevziuvietnamoki4

blendifevziuvietnamoki3

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034540891647339
array(1) { ["section"]=> string(67) "fevziu-ha-petulla-dhe-s-do-ta-kishit-menduar-kurre-se-ku-foto-26589" }