Fevziu ironizon Sajmir Kodrën: ‘’Të përgjosh edhe kur je Live’’. Publikon foton me Artan Hoxhën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:21 12-01-2016 Fevziu ironizon Sajmir Kodrën: ‘’Të përgjosh edhe kur je Live’’. Publikon foton me Artan Hoxhën

Sajmir Kodra së fundmi është duke drejtuar emisionin e tij ‘’Stop’’ së bashku me Gentian Zenelajn në ‘’TV Klan’’. Pas mbylljes së ‘’Agon Channel’’ të dy duket se e kanë rinisur punën e tyre kanalin e ri.

Kodra ka qenë i ftuar i Blendi Fevzit në ‘’Opinion’’, teksa gazetari i ‘’Neës24’’, Artan Hoxha, tregonte për një përgjim.

Dhe sigurisht që nuk ka munguar ironia e Fevziut për kolegun e tij Kodra, pasi ka publikuar foton që ju shihni.

“Hahahah. Të përgjosh edhe kur je Live...’’, shkruan ai dhe në foto duket Kodra që filmon e fotografon dokumentet e Hoxhës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065979957580566
array(1) { ["section"]=> string(95) "fevziu-ironizon-sajmir-kodren-te-pergjosh-edhe-kur-je-live-publikon-foton-me-artan-hoxhen-29784" }