“Fiks Fare” feston 15 vjetorin, të gjithë në krahë të Vjollca Hoxhës por në sy bie DEDIKIMI SPECIAL për Filip Çakullin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 16-12-2017 “Fiks Fare” feston 15 vjetorin, të gjithë në krahë të Vjollca Hoxhës por në sy bie DEDIKIMI SPECIAL për Filip Çakullin (FOTO)

Emisioni satiriko-investigativ “Fiks Fare” i Top Channel i drejtuar nga Filip Çakuli, ka mbushur 15 vjeç.

Kanë kaluar sa hap e mbyll sytë, gjithë këto vite, por festa nuk ka munguar as në këtë përvjetor. Siç shihet dhe nga fotot stafi ka vendosur të organizojë një festë me këtë rast, ku janë mbledhur të gjithë së bashku, me në krye drejtuesen Top Media, Vjollca Hoxha.

Nuk dihet ku e kanë festuar këtë përvjetor por ajo që vihet re është dedikimi special që i kanë bërë drejtuesit të Fiksit, Filip Çakullit në tortën e 15 vjetorit. "Gëzuar 15 vjetorin e Fiksit, urime Filipit”, shkruhet ne tortë.

ewrwerwerwerwerwer.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042879104614258
array(1) { ["section"]=> string(127) "fiks-fare-feston-15-vjetorin-te-gjithe-ne-krahe-te-vjollca-hoxhes-por-ne-sy-bie-dedikimi-special-per-filip-cakullin-foto-103272" }