Filloi “Eurovision”: Ndiqeni këtu “live” dhe votoni Shqipërinë përmes aplikacionit (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 20:10 09-05-2017 Filloi “Eurovision”: Ndiqeni këtu “live” dhe votoni Shqipërinë përmes aplikacionit (Video)

Ka nisur pak çaste më parë gjysmëfinalja e parë e festivalit europian të këngës në Kiev të Ukrainës.

Shqipëria, e përfaqësuar nga Linda Halimi me këngën World, performon e katërta.

Eurovision LIVE:

Si të votoni për Shqipërinë (KODI 04)

Shkarkoni këtu aplikacionin zyrtrar të Eurovision zgjidhni Linda Halimin me kodin 04. 18 shtete luftojnë sot për një prej 10 vendeve në finale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si këto manastire në Greqi nuk keni parë asnjëherë
Pas skualifikimit në “Eurovision” reagon Linda Halimi, ka një mesazh për gjithë shqiptarët »
Article Logic
Execution time: 0.017797231674194
array(1) { ["section"]=> string(89) "filloi-eurovision-ndiqeni-ketu-live-dhe-votoni-shqiperine-permes-aplikacionit-video-78053" }