Fillojnë hallet më herët seç duhet në shtëpinë e gazetares. E tregon nëpërmjet detajeve në foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 25-12-2016 Fillojnë hallet më herët seç duhet në shtëpinë e gazetares. E tregon nëpërmjet detajeve në foto

Mesa duket hallet në shtëpinë e gazetares Aulona Musta kanë filluar më herët sesa duhet.

Teksa ka postuar një foto të bashkëshortit dhe të vajzës, ku babai fotografon të bijën i shtrirë në dysheme, Aulona shkruan, “Na filluan hallet shumë shpejt më duket #fatherdaughter ❤’.

 1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.57806301116943
array(1) { ["section"]=> string(100) "fillojne-hallet-me-heret-sec-duhet-ne-shtepine-e-gazetares-e-tregon-nepermjet-detajeve-ne-foto-63705" }