Fillon finalja e “Këngës Magjike”, ja kush vlerësohet i pari me çmim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:53 10-12-2016 Fillon finalja e “Këngës Magjike”, ja kush vlerësohet i pari me çmim

Ka filluar në Pallatin e Kongreseve në Tiranë finalja e “Këngës Magjike 2016”.

Vetëm pak sekonda pasi Ardit Gjebrea çeli zyrtarisht festivalin, ka ardhur edhe vlerësimi i parë.

Çmimi “Tendecë” për këtë vit është dhënë për këngëtarin e ri dhe të talentuar Alban Ramosaj, i cili ka performuar më pas këngën përpara publikut të pranishëm në sallë. 

Screenshot_20.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067200660705566
array(1) { ["section"]=> string(71) "fillon-finalja-e-kenges-magjike-ja-kush-vleresohet-i-pari-me-cmim-62266" }