Fillon ndeshja në “Loro Boriçi”, por tifozët kosovar përplasen me ukraniasit

Publikuar tek: sport, më 19:53 06-10-2017 Fillon ndeshja në “Loro Boriçi”, por tifozët kosovar përplasen me ukraniasit

Nuk ka kaluar pa probleme atmosfera para fillimit të ndeshjes mes Kosovës dhe Ukrainës në stadiumin "Loro Boriçi".

Mësohet se një grup tifozësh kosovar janë konfliktuar me tifozët e ardhur.

Nuk bëhen të ditura detaje nga kjo ngjarje, por bëhet me dije se gjithçka është qetësuar menjëherë nga Policia e cila ishte e shumtë në numër.

Ndeshja në Shkodër është duke u ndjekur nga një numër i ulët tifozësh për shkak edhe të kushteve të vështira atmosferike. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plas skandali te kombëtarja e Kosovës, Avdiaj largohet nga stadiumi, zbuloni arsyen absurde
Mbyllet çdo gjë, 3 gola dhe 2 shtylla dërgojnë Spanjën në botëror, Shqipëria e pafuqishme »
Article Logic
Execution time: 0.0044460296630859
array(1) { ["section"]=> string(79) "fillon-ndeshja-ne-loro-borici-por-tifozet-kosovar-perplasen-me-ukraniasit-94994" }