Finalja e Kupës së Shqipërisë, përcaktohen gjyqtarët italianë që do vijnë në Tiranë

Publikuar tek: sport, më 15:32 21-05-2016 Finalja e Kupës së Shqipërisë, përcaktohen gjyqtarët italianë që do vijnë në Tiranë

Janë përcaktuar gjyqtarët e ndeshjes finale të Kupës së Shqipërisë mes Laçit dhe Kukësit, që do të zhvillohet në stadiumin kombëtar “Qemal Stafa”, të dielën në orën 19.00.

Kjo finale do të drejtohet nga një treshe arbitrash italianë. Gjyqtar kryesor i takimit, do të jetë Marco Guida, asistentë të tij do të jenë Lorenzo Manganelli dhe Alessandro Costanzo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Totti refuzon të tërhiqet, zgjat kontratën me Romën edhe pse 40 vjeç
Salihi jashtë Euro2016, UEFA: Surprizë e madhe »
Article Logic
Execution time: 0.021687030792236
array(1) { ["section"]=> string(88) "finalja-e-kupes-se-shqiperise-percaktohen-gjyqtaret-italiane-qe-do-vijne-ne-tirane-41110" }