Fiori Dardha mesazh ish-shefes së saj: Sot, shefja dhe fundshpina e saj janë pa punë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:35 13-10-2016 Fiori Dardha mesazh ish-shefes së saj: Sot, shefja dhe fundshpina e saj janë pa punë

Moderatorja e njohur Fiori Dardha i ka dhënë një mesazh mjaft domethënës ish-shefes së saj nëpërmjetë një fotoje.

Dardha tregon përçmimin e ish-shefes për vartësit e saj teksa përfundon se sot shefja dhe fundshpina e saj janë pa punë.

"Ky është shefi… ky është lideri” shruhet në dixhiturën e fotos.

Ndërkohë moderatorja shton:

“Kam njohur dikur nje shefe, qe perçmonte çdo pune te vartesve te saj. Sipas saj, çdo pune e tjetrit ishte fare e lehte dhe ajo mund ta bente dhe me te ndenjura. 
Sot, shefja dhe fundshpina e saj jane pa pune”.

fiori1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012315034866333
array(1) { ["section"]=> string(88) "fiori-dardha-mesazh-ish-shefes-se-saj-sot-shefja-dhe-fundshpina-e-saj-jane-pa-pune-56017" }