Fiori Dardha: Mirë bëjmë për Parisin, por këtu kemi Kristin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:56 14-11-2015 Fiori Dardha: Mirë bëjmë për Parisin, por këtu kemi Kristin

Moderatorja e “Fiks Fare”, Fiori Dardha tërheq vëmendjen tek rasti i vogëlushit të sëmurë, Kristi Mazes. Ajo ka dhuruar një shumë parash në ndihmë të tij dhe i fton të gjithë të kontribuojnë.

Moderatorja thotë se bëjmë shumë mirë që solidarizohemi me popullin francez por duhet të kthejmë sytë edhe nga vogëlushi.

“Bëjmë shumë mirë që solidarizohemi me popullin francez e që lutemi për jetët e humbura mbrëmë në Paris, por duhet të kthejme sytë edhe tek ata që kemi pranë, jeta e të cilëve varet nga një gjest human i yni.

Nuk e kam zakon e nuk më pëlqen që kontributet e mia t'i bëj publike, por po e shfrytëzoj këtë moment për të terhequr vemendjen tuaj e për t'iu bërë një thirrje: KONTRIBUONI SADOPAK PER T'I SHPETUAR JETEN VOGELUSHIT KRISTI MAZE”.

fioridardha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04643702507019
array(1) { ["section"]=> string(63) "fiori-dardha-mire-bejme-per-parisin-por-ketu-kemi-kristin-25442" }