Fiori Dardha nxjerr zbuluar kolegen: Unë jam autorja e emsionit, kur shkoj unë në punë Rozana Radi bën gjumin e bukurisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:03 14-09-2018 Fiori Dardha nxjerr zbuluar kolegen: Unë jam autorja e emsionit, kur shkoj unë në punë Rozana Radi bën gjumin e bukurisë Fiori Dardha dhe Rozana Radi

Gazetarja Fiori Dardha është përfshirë në trendin më të fundit të Instagramit “Pyetje-përgjigje me ndjekësit”.

Dikush nga fansat e ka pyetur gazetaren se kush nga dy moderatoret shkon më shpejt në punë, ndërsa Fiori i është përgjigjur se shkon më shpejt se Rozana, pasi është dhe autore e emisionit.

“Duke qenë se nuk jam vetëm prezantuese, por edhe autore e “BOOM”, unë shkoj në punë shumë më shpejt se Rozi.

Kur unë shkoj në punë, Rozana Radi është duke bërë gjumin e bukurisë”, i është përgjigur fanses Fiori.

41841675_427244611133806_1570608641805910016_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E PAPRITUR për të gjithë, martohet Justin Bieber
Të hënën kujdes që në mëngjes! »
Article Logic
Execution time: 0.032471179962158
array(1) { ["section"]=> string(125) "fiori-dardha-nxjerr-zbuluar-kolegen-une-jam-autorja-e-emsionit-kur-shkoj-une-ne-pune-rozana-radi-ben-gjumin-e-bukurise-134282" }