Firmosi martesën e tij, Erion Veliaj e uron në këtë mënyrë Ermalin e Big Brother

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:17 29-08-2016 Firmosi martesën e tij, Erion Veliaj e uron në këtë mënyrë Ermalin e Big Brother

Kryebashkiaku Erion Veliaj ishte personi që firmosi martesën e ish-konkurrentit të Big Brother, Ermal Merdanit me bashkëshorten e tij, në tarracën e Bashkisë së Tiranës.

Veliaj ka uruar Ermalin dhe Anxhelën për martesën ndërsa shprehet: “Sa bukur për qytetin tonë kur të rinjtë krijojnë familje të reja në Tiranë! Trashëgime”.

Ermal Merdani është mik me Erion Veliaj, ndërsa punon në sektorin e marrëdhënieve me publikun në Drejtorinë e Përgjithshme të Mirëmbajtjes së Rrugëve, Ndriçimit dhe Sinjalistikës.

14102661_10208576610667095_5909588211718024661_n.jpg

14088449_1148456055225836_9201952966400297320_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068827867507935
array(1) { ["section"]=> string(85) "firmosi-martesen-e-tij-erion-veliaj-e-uron-ne-kete-menyre-ermalin-e-big-brother-51229" }