Fituan me Turqinë në Antalia, Meta ka një mesazh për kombëtaren

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:10 13-11-2017 Fituan me Turqinë në Antalia, Meta ka një mesazh për kombëtaren

Kombëtarja shqiptare ditën e sotme arriti të marrë një fitore me mjaft vlera përballë Turqisë 2 me 3.

Kjo fitore ka sjellë një atmosferë mjaft të gëzueshme në kampin e kombëtares kuq e zi.

Për këtë triumf të rëndësishëm të kombëtares ka reaguar edhe presidenti i vendit, Ilir Meta.

Në një postim në rrjetet sociale Meta uron djemtë e kombëtares duke e ilustruar statusin me një foto të autorit të dy golave dhe një asisti Armando Sadikut.

Më poshtë postimi i Ilir Metës:

Screenshot_26.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha “harron” politikën, ja ç'poston sot në facebook: Këta tre yje ishin më të mirët mbrëmë
Kryetarja milionere e Bashkisë së Roskovecit, reagon aktori: 14 vjet aktor mezi bleva një, tjetra për 1 vit rreshton 8 shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.019651889801025
array(1) { ["section"]=> string(68) "fituan-me-turqine-ne-antalia-meta-ka-nje-mesazh-per-kombetaren-99439" }