Fituan ndaj Flamurtarit, futbollisti i PARTIZANIT tymos pas ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 22:40 19-05-2018 Fituan ndaj Flamurtarit, futbollisti i PARTIZANIT tymos pas ndeshjes

Skuadra e Partizanit fitoi sot ndaj Flamurtarit, 2-1, duke rritur shanset për të kapur kupat e Europës.

Pas takimit, futbollisti i kuq, Emran Ramadani e ka shfrytëzuar kohën e lirë për të tymosur shisha.

Futbollisti ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket duke tymosur shisha dhe duke u relaksuar. Ramadani ka gjetur pak hapsira në këtë sezon te të kuqtë, ndërsa kujtojmë që ai u transferua te Partizani në janar.

Screenshot_35-3.jpg

 

 Screenshot_36-1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trajneri e bën zyrtare, BLEDI SHKËMBI i gatshëm për TIRANËN
Zyrtare: Tyson Fury do ndeshet me boksierin shqiptar në 9 qershor »
Article Logic
Execution time: 0.013458967208862
array(1) { ["section"]=> string(74) "fituan-ndaj-flamurtarit-futbollisti-i-partizanit-tymos-pas-ndeshjes-121411" }