Fituesja e lotarisë deklaratë të dyshimtë: Zhvishem për bamirësi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:41 22-05-2019 Fituesja e lotarisë deklaratë të dyshimtë: Zhvishem për bamirësi Jane Park

23-vjeçarja Jane Park, fituesja më e re në moshë e lotarisë britanike me vlerë 1 milion (e fitoi lotarinë kur ishtë 17 vjeç) ka zbuluar pse ajo shet fotografitë e saj ‘topless’ në internet për para.

 

Në një intervistë për ‘The Mirror’ 23-vjeçarja tha se paratë e fituara nga fotografitë e saj provokuese i jepen të gjitha fëmijëve të varfër. ‘Ndihem si Robin Hood, ua marr të pasurve dhe ua kthej të varfërve,’ thotë 23-vjeçarja.

Jane Park ka shpenzuar me shumë se 200 mijë paund për operacione plastike si; buzësh apo gjoksi dhe me siguri dhe shumë ndjekës i duan fotot e saj gjysmë zhveshur.

Gjithsesi shumë përdorues dyshojnë nësë ajo vërtet i jep paratë për bamirësi apo kjo është thjesht një mënyrë për të ushqyer egon e saj.

dd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02562403678894
array(1) { ["section"]=> string(70) "fituesja-e-lotarise-deklarate-te-dyshimte-zhvishem-per-bamiresi-165285" }