Fjalët e para të Rozana Radit për prindërit që nuk jetojnë më: Kishte një dritë mbrëmë që më ndriçonte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:51 08-12-2016 Fjalët e para të Rozana Radit për prindërit që nuk jetojnë më: Kishte një dritë mbrëmë që më ndriçonte

Edhe pas suksesit me këngën ‘Ma thuaj ti’ me të cilën ka fituar duartrokitjet e publikut, këngëtarja Rozana Radi duket se ka një boshllëk të madh.

Nëpërmjetë një mezazhi në rrjetet sociale këngëtarja shkruan se do kishte dashur të ishin aty nëna dhe babai i saj për të cilët shkruan se ka parë një dritë që ndriçonte dhe se e di që ata e kanë parë.

 “Doja të ishe aty mbrëmë bashkë me mamin.E di që më keni parë! Kishte një dritë mbrëmë që më ndriçonte .Ju dua përjetë Mam Bab ” shkruan Rozana.️

Interpretimi i saj një natë më parë në 'Kënga Magjike' ngriti në këmbë mes duartrokitjesh gjithë publikun dhe kthyen edhe një herë në skenë këngëtaren, këngën e së cilës e kanë pëlqyer në masë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066330432891846
array(1) { ["section"]=> string(107) "fjalet-e-para-te-rozana-radit-per-prinderit-qe-nuk-jetojne-me-kishte-nje-drite-mbreme-qe-me-ndriconte-62033" }