Fjolla Morina medieve: Po shqetësoni fëmijën brenda meje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:32 08-04-2015 Fjolla Morina medieve: Po shqetësoni fëmijën brenda meje Fjolla Morina

Fjolla Morina ka pranuar kështu shtatëzëninë e saj të dytë në profilin social “Facebook”. Këngëtarja ka reaguar në profilin e saj duke iu lutur mediave që të mos merren më me jetën private sepse duke shqetësuar atë do t’i bëjnë keq edhe bebes që po rrit brenda vetes.

“Sqarim për portalet. Unë kam vendosur të jem person publik dhe e kam marrë parasysh që nga ky moment mediat do shkruajnë. Por kur vjen puna për jetën time private nuk lejoj askënd të më cënojë.Po më shqetësoni shumë në këtë moment që duhet të jetë më i bukuri në jetë. Kam vendosur ta mbaj për vete familjem time. Sepse nuk janë e as nuk duan të jenë persona publik. Ju kisha lut portaleve boll u morët me jetën time private. Nëse shqetësohem unë nuk i bën mirë as femijës brenda meje. Nëse jeni njerëz me zemër më lini të jem e qetë nga kjo anë.”

Fjolla ka një vajzë 8-vjeçare, por ka vendosur që të ruajë brenda privatësisë së saj edhe mashkullin fatlum që ka përkrah.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023262977600098
array(1) { ["section"]=> string(60) "fjolla-morina-medieve-po-shqetesoni-femijen-brenda-meje-8129" }