Fjolla Morinës i djegin makinën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 28-01-2015 Fjolla Morinës  i djegin makinën

Fjolla Morinës, këngëtares kosovare i kanë djegur makinën tip BMW në qendër të Kosovës. Policia e Kosovës thotë për median se nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar. Mësohet nga dëshmitarët e pranishëm, se Fjolla i ka thënë policisë së para disa kohësh e kanë kërcënuar në telefon. Makina BMW e Fjollës kushton rreth 50 mijë euro dhe policia kosovare po heton për ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Orgesa Zaimi ndan përjetimet e saj të shtatëzanisë
Jeta luksoze e Lori Hoxhës »
Article Logic
Execution time: 0.019239902496338
array(1) { ["section"]=> string(36) "fjolla-morines-i-djegin-makinen-1742" }