Fjolla provokon topless nga plazhet e Spanjës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 19-07-2016 Fjolla provokon topless nga plazhet e Spanjës (FOTO)

Fjolla Morina ka preferuar që pushimet kësaj vere ti kaloj në Spanjë, dhe pikërisht në plazhin e De Poniente, Benidorm.

Fjolla është një këngëtare që shquhet dhe për format e saj. Nga brigjet e Spanjës ajo ka pozuar me bikini të zeza dhe ngjan shumë “Hot”. fjolla_morina.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028176069259644
array(1) { ["section"]=> string(56) "fjolla-provokon-topless-nga-plazhet-e-spanjes-foto-47098" }