Fjollën e ndan nga Elineli një politikan i rëndësishëm shqiptar, vetë Sali Berisha (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:22 05-03-2016 Fjollën e ndan nga Elineli një politikan i rëndësishëm shqiptar, vetë Sali Berisha (FOTO)

Fjolla Morina ka sjellë për publikun këngën e saj më të fundit ‘’Trileçe’’, në bashkëpunim me Elinelin. Por dy partnerët janë ndarë natën e mbrëmshme, teksa ishin të ftuar në emisionin ‘’Zonë e Lirë’’ të Arjan Çanit.

Dhe nga kush? Nga vetë ish-kryeministri Sali Berisha, të cilët Fjolla e ka zgjedhur për një foto, duke lënë pas Elinelin. Dhe sigurisht që ai ka parë me mërzi se çfarë po ndodhte, ndërsa Fjolla dhe Berisha ishin krejtësisht të buzëqeshur.

Kush nuk do buzëqeshte para një vlerësimi të tillë dhe nga vetë ish-kryeministri Berisha?

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025253057479858
array(1) { ["section"]=> string(92) "fjollen-e-ndan-nga-elineli-nje-politikan-i-rendesishem-shqiptar-vete-sali-berisha-foto-34296" }