Flamur Noka: Ja pse dëshmia e 'Bashkëpunëtorit X' doli sot

Publikuar tek: politike, më 20:16 17-05-2018 Flamur Noka: Ja pse dëshmia e 'Bashkëpunëtorit X' doli sot

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se dëshmia e Albert Veliut, u publikua sot nga PD, pasi ditën e djeshme kryeministri e quajti jo-autentikaudio përgjimin.

“Rasti doli sot pasi siç jeni në dijeni, kryeministri tha që kjo është një video jo-autentike, e sajuar, madje kryeministri na paska në dispozicion edhe një laborator, dhe tha që e kishte çuar aty. Se nga e gjeti këtë video nuk e di, se PD e çoi në Prokurori. Gënjeu kryeministri, gënjeu edhe ministri dje në darkë”, u shpreh Noka në emisionin “Real Story”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Rrodhën fare, budallëku vijon..”, shpërthen në ironi ish-ministri: PD që denoncoi na qenka MAFIA
Zbulohen detaje: Çfarë ka ndodhur sot me Albert Veliun, dëshmoi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe... »
Article Logic
Execution time: 0.053412199020386
array(1) { ["section"]=> string(62) "flamur-noka-ja-pse-deshmia-e-bashkepunetorit-x-doli-sot-121153" }